Apie mus

D’u Studio® – lietuviškas prekės ženklas kuriantis komfortiško ir neįpareigojančio stiliaus rūbus Jūsų nepriekaištingam laisvalaikiui. Pirmenybę teikiame kokybei, tvarumui, funkcionalumui, patogumui ir natūraliam grožiui. Žavimės ir skatiname tuos, kurie siekia savo vidinio pasaulio ir išorinio įvaizdžio harmonijos.

Visi mūsų drabužiai gaminami Lietuvoje, mūsų kūrybinėje studijoje Telšiuose nuo 2018 metų.

Tvarumas ir individualumas

Mes vertiname ir puoselėjame natūralumą. Mums rūpi mūsų planeta. Gamybos procesas atitinka etiškos ir tvarios mados reikalavimus.

Siekdami prisidėti prie mūsų gamtos gerovės, jūsų užsakymams siųsti naudojame aplinkai draugiškus kompostuojamus maišelius arba pakuotes, kurios yra perdirbamos.

Mes skatiname lėtą madą, kurioje nebūtų masinės ir perteklinės gamybos. Visada siuvame itin mažais kiekiais, tiek kiek tikime jog yra pakankama, tam, kad išvengtume užsilikusių likučių ir perteklinio audinio naudojimo. Savo veikloje didelį dėmesį skiriame individualumui, todėl tai yra viena pagrindinių vertybių mūsų kūryboje. Prireikus esame pasirengę jums padėti pritaikyti gaminį pagal Jūsų asmeninius poreikius ir išmatavimus.

Visi mūsų audinio likučiai panaudojami spalvų kortelėms ir pridedami klientams, kurie to pageidauja prie užsakymo. Visos kitos lino audinio žaliavos sunaudojamos mūsų studijoje arba atiduodamos ar parduodamos už simbolinę kainą klientams, kuriems šios žaliavos reikalingos.

Mylime savo darbą, todėl jam atsiduodame visa širdimi neskaičiuodami laiko ir jėgų. Daug dėmesio skiriame kiekvienam gaminiui: apgalvojame ir įsivaizduojame, kaip atrodys klientas su mūsų gaminiu, kaip jis jausis, kokius komplimentus išgirs iš aplinkinių ir kokią emociją jam sukurs mūsų drabužiai. Todėl kiekvienas mūsų pasiūtas gaminys mums yra istorija, kuri tikimės Jums patiks taip pat kaip ir mums.

Mus įkvepia lino paprastumas, netobulumas ir ilgaamžė kokybė, leidžianti klientams rūbus dėvėti ilgiau.

Visi mūsų gaminami rūbai iš lino bus pasipuošę mūsų naujo ženklo Wavy Linen® etiketėmis.

Ką simbolizuoja šis ženklas?

Ženkle matote „Wavy Linen” inicialus, kuriuose raidės W ir L susijungia sukurdamos unikalų augalo ir bangos simbolį. Jis simbolizuoja gyvenimo jėgą, kurioje natūralumas, augimas ir nenumatytų posūkių žavesys yra pagrindiniai elementai. Viskas prasideda nuo mažytės sėklos, kuri, padedama dirvožemio, lietaus, saulės, pražysta ir rūpestingose, meilės kupinose rankose tampa aukštos kokybės linu. Taip laisve ir patogumu pagrįsta vizija virsta laisvalaikio stiliaus rūbais su elegancijos ir charizmos prieskoniu.

Daugiau informacijos anglų kalba rasite čia

Komanda

Dovilė

CEO, žmogus kitoje ekrano pusėje

Darius

CEO

Viktorija

Konstruktorė, sukirpėja

Aušra

Siuvėja

Rita

Siuvėja

Rasa

Siuvėja

Daugiau informacijos apie mus ir mūsų kūrybą rasite socialiniuose tinkluose. Individualūs užsakymai priimami mūsų Facebook ir Instagram paskyrose 😉

Ačiū, kad renkatės mus 😍

Instagram